Pocket Air

Deska POCKET AIR

Foil/Surf/Skate

2500 zł 

 

  

Pocket Air jest idealną deską dla zaczynających swoją przygodę z foilboardingiem. Deska jest bardzo wytrzymała, stosunkowo cienka co ułatwia kontrolę.

Możliwość podpięcia do 3 strapów w ustawieni V. 
 
Deska bez foila sprawdzi się świetnie jako Wave Skate lub tez Skim. Dodatkowo Pocket Air posiada otwory pozwalające zamocować 4 finy od twintip (sugerowany rozmiar 7cm - dostępne oddzielnie)
Jest to idealny wybór na dalekie podróże, deska której możemy być pewni i sprawdzi się nie tylko jako deska do foil'a ale również jako WaveSkate czy Skim.
W komplecie z dwoma latawcami zagwarantuje Ci zabawę w wietrze od 8 do 30 węzłów.
 
Wyraźny Rocker
Deska ma mocno zaznaczony rocker, nos deski jest mocno zadarty. Taki shape zapewnia doskonałą kontrolę podczas tracenia lewitacji. 
 
Strapy 
Możliwość zamontowania 1,2, lub 3 strapów.
 
Pad
Zastosowany pads jest zapewnia wyśmienite trzymanie i komfort.
 
Konstrukcja 
Deska wykonana w technologii snowboardowej. Dusza wykonana jest z drewna. Pomimo niewielkiej grubości - 17 mm , deska gwarantuje doskonałą sztywność co jest niezmiernie ważne w desce do foilaboardingu.
 
Foil
Rozstaw insertów  
160mm x 85 mm
 
Pocket Air może być używana z każdym z foili z oferty ZEEKO.
 
Rozmiar 
150x46 cm  grubość 17 mm
 
Produkt Europejski!

 

socialshare

share on facebook share on linkedin share on pinterest share on youtube share on twitter share on tumblr share on soceity6
More in this category: « Bhoot - twintip

zadaj pytanie

Z wielką przyjemnością  odpowiemy na nurtujące Cię pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów. Prześlij do nas wiadomość z zapytaniem a w ciągu 24h skontaktujemy się z Tobą.

 kontakt