2018-12-11

Blaster

Uniwersalny design, znakomita jakość

Cena: 2890 zł cena promocyjna, ilość ograniczona 1950 zł!

ZEEKO Blaster

Uniwersalny design, łatwość w jeździe oraz solidne skrzydła z G10 sprawiają, iż jest to foil idealny dla początkujących gwarantujący najlepszy stosunek ceny do jakości.

Nowości 2018

  1.  - Krótszy fuselage (kil) dla lepszej zwrotności. 
  2.  - Powiększony stabilizator (tylne skrzydełko)
  3.  - Nieporównywalna wytrzymałość
  4.  - Zredukowana wentylacja skrzydeł dzięki technologii AVS (anti ventillation skin)

OSIĄGI

Nowy Blaster ze względu na swoją łatwość w opanowaniu oraz wytrzymałość jest wspaniałym foilem nie tylko dla początkujących, ale również dla doświadczonych zawodników szukających świetnych wrażeń. Został zbudowany tak, aby zapewniać maksimum stabilności oraz start i lewitacje przy niewielkiej prędkości.

Skrzydła przystosowane są do zminimalizowania wentylacji jaka powstaje przy ich wyjściu z wody. Ta innowacja jest szczególnie przydatna dla początkujących którzy mają kłopot z utrzymaniem balansu.

PRZYSTĘPNOŚĆ & FREERIDE

Skrzydła  z materiału G10 zapewniają pewność oraz wytrzymałość dla wszystkich zaczynających przygodę z foilem. Dzięki rozmiarowi skrzydeł, Blaster jest również świetnym rozwiązaniem do Freeride/Carvingu dla doświadczonych riderów.

Wszechstronność, łatwość w manewrowaniu oraz przystępność sprawiają, że Blaster usatysfakcjonuje każdego kto ceni sobie wysoką jakość w przyzwoitej cenie. Jego krótszy fuselage (kadłub) powoduje większą zwinność natomiast duży stabilizator zapewnia lepszą kontrolę nad pułapem co potęguje przyjemność pływania.

 Maszty dostępne są w kilku rozmiarach (40 cm , 60 cm , 90 cm , 96 cm). Krótszy maszt (40 cm, 60 cm) jest polecany dla początkujących, ponieważ łatwiej jest w ten sposób znaleźć punkt równowagi. Dla bardziej zaawansowanych proponujemy wybranie dłuższych masztów.

 Fin 4cm zapewnia znakomitą stabilność przez zmniejszenie efektu Yaw oraz pozwala się cieszyć pełną kontrolą nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych. Dla bardziej wymagających jest możliwość zainstalowania krótszego fina (2.5 cm) dla jeszcze większej zwrotności.

 ANTI VENTILATION SKIN (AVS)

W momencie, w którym skrzydło unosi się ponad powierzchnię wody, powstaje pęcherzyk powietrza, który rozprzestrzenia się na całą powierzchnię prowadząc do utraty wysokości i kontroli nad foilem. Innowacyjna technologia AVS, dzięki specjalnemu systemowi żłobień działa niczym skóra rekina, powodując rozproszenie powietrza, całkowicie minimalizując efekt wentylacji. Zyskaj pewność siebie i pływaj bez ograniczeń!

 

socialshare

share on facebook share on linkedin share on pinterest share on youtube share on twitter share on tumblr share on soceity6

zadaj pytanie

Z wielką przyjemnością  odpowiemy na nurtujące Cię pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów. Prześlij do nas wiadomość z zapytaniem a w ciągu 24h skontaktujemy się z Tobą.

 kontakt