2019-03-13

Zestaw

Foil BLASTER + Deska Pocket Air V3

Cena: 5390 zł cena promocyjna, ilość ograniczona: 3550zł 

 

Oficjalny zestaw ZEEKO na sezon 2019, idealna propozycja dla początkujących i nie tylko!

 

W skład zestawu wchodzi:

  1. - Deska ZEEKO Pocket Air V3
  2. - Kompletny Foil ZEEKO Blaster (fuselage, komplet skrzydeł, stabilizator)
  3. - Wybrany maszt (dostępne długości: 40, 70, 90 i 96 cm)

 

ZEEKO Blaster

 

Uniwersalny design, łatwość w jeździe oraz solidne skrzydła z G10 sprawiają, iż jest to foil idealny dla początkujących gwarantujący najlepszy stosunek ceny do jakości. Został zbudowany tak, aby zapewniać maksimum stabilności oraz start i lewitacje przy niewielkiej prędkości. Skrzydła  z materiału G10 i zastosowanie technologi AVS zapewniają pewność oraz wytrzymałość dla wszystkich zaczynających przygodę z foilem. Dzięki rozmiarowi skrzydeł, Blaster jest również świetnym rozwiązaniem do Freeride/Carvingu dla doświadczonych riderów.

Maszty dostępne są w kilku rozmiarach (40 cm , 60 cm , 90 cm , 96 cm). Krótszy maszt (40 cm, 60 cm) jest polecany dla początkujących, ponieważ łatwiej jest w ten sposób znaleźć punkt równowagi. Dla bardziej zaawansowanych proponujemy wybranie dłuższych masztów. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego masztu o wybranej długości.

 

ANTI VENTILATION SKIN (AVS)

W momencie, w którym skrzydło unosi się ponad powierzchnię wody, powstaje pęcherzyk powietrza, który rozprzestrzenia się na całą powierzchnię prowadząc do utraty wysokości i kontroli nad foilem. Innowacyjna technologia AVS, dzięki specjalnemu systemowi żłobień działa niczym skóra rekina, powodując rozproszenie powietrza, całkowicie minimalizując efekt wentylacji. Zyskaj pewność siebie i pływaj bez ograniczeń!

 

ZEEKO POCKET AIR V3

 

Pocket Air jest idealną deską dla zaczynających swoją przygodę z foilboardingiem. Jest to idealny wybór na dalekie podróże, sprzęt którego możemy być pewni i sprawdzi się nie tylko jako deska do foil'a ale również jako WaveSkate czy Skim. Dodatkowo Pocket Air posiada otwory pozwalające zamocować 4 finy od twintip (sugerowany rozmiar 7cm - dostępne oddzielnie)

Wyraźny Rocker:

Deska ma mocno zaznaczony rocker, nos deski jest mocno zadarty. Taki kształt zapewnia doskonałą kontrolę podczas tracenia lewitacji.

Strapy:

Możliwość zamontowania 1,2, lub 3 strapów w ustawieniu V.

(deska sprzedawana jest BEZ strapów w zestawie)

Pad:

Zastosowany pads jest zapewnia wyśmienite przyczepność i komfort podczas jazdy.

Konstrukcja:

Deska wykonana w technologii snowboardowej. Dusza wykonana jest z drewna wzmocnionego carbonem. Pomimo niewielkiej grubości - 17 mm , deska gwarantuje doskonałą sztywność co jest niezmiernie ważne w desce do foilboardingu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

socialshare

share on facebook share on linkedin share on pinterest share on youtube share on twitter share on tumblr share on soceity6

zadaj pytanie

Z wielką przyjemnością  odpowiemy na nurtujące Cię pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów. Prześlij do nas wiadomość z zapytaniem a w ciągu 24h skontaktujemy się z Tobą.

 kontakt