Pocket Air

Foil/Surf/Skate

150x46 cm

Cena: 2799 zł 

WYPRZEDANE! Kolejna dostawa marzec 2020

 

Pocket Air jest idealną deską dla zaczynających swoją przygodę z foilboardingiem. Deska jest bardzo wytrzymała, stosunkowo cienka co ułatwia kontrolę.

Możliwość podpięcia do 3 strapów w ustawieni V. 

 

Deska bez foila sprawdzi się świetnie jako Wave Skate lub tez Skim. Dodatkowo Pocket Air posiada otwory pozwalające zamocować 4 finy od twintip (sugerowany rozmiar 7cm - dostępne oddzielnie)

Jest to idealny wybór na dalekie podróże, deska której możemy być pewni i sprawdzi się nie tylko jako deska do foil'a ale również jako WaveSkate czy Skim.

W komplecie z dwoma latawcami zagwarantuje Ci zabawę w wietrze od 8 do 30 węzłów.

 

Wyraźny Rocker

Deska ma mocno zaznaczony rocker, nos deski jest mocno zadarty. Taki shape zapewnia doskonałą kontrolę podczas tracenia lewitacji. 

 

Strapy 

Możliwość zamontowania 1,2, lub 3 strapów.

 

Pad

Zastosowany pads jest zapewnia wyśmienite trzymanie i komfort.

 

Konstrukcja 

Deska wykonana w technologii snowboardowej. Dusza wykonana jest z drewna. Pomimo niewielkiej grubości - 17 mm , deska gwarantuje doskonałą sztywność co jest niezmiernie ważne w desce do foilboardingu.

 

Foil

Rozstaw insertów  

160mm x 85 mm

 

Pocket Air może być używana z każdym z foili z oferty ZEEKO.

 

Rozmiar 

150x46 cm  grubość 17 mm

 

Produkt Europejski!

 

 

socialshare

share on facebook share on linkedin share on pinterest share on youtube share on twitter share on tumblr share on soceity6
More in this category: « Scrambler 4'8 Air Race »

zadaj pytanie

Z wielką przyjemnością  odpowiemy na nurtujące Cię pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów. Prześlij do nas wiadomość z zapytaniem a w ciągu 24h skontaktujemy się z Tobą.

 kontakt